Pronađeno
61
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.1k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
59.000 €
1.113 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
1. sprat
Bačka Palanka
›
Čelarevo
Pogledaj oglas →
927
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
46.350 €
927 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
1/1 sprat
Bačka Palanka
›
Čelarevo
8min
3min
8min
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
61.000 €
1.173 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
1/2 sprat
Bačka Palanka
›
Čelarevo
2min
3min
4min
39min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.480 €
1.123 €/m²
Četvorosoban
·
85 m²
·
5/5 sprat
Bačka Palanka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
61.800 €
1.104 €/m²
Trosoban
·
56 m²
·
4/4 sprat
Bačka Palanka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
29.000 €
468 €/m²
Dvosoban
·
62 m²
·
Suteren
Bačka Palanka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
3.500 €
3 €/m²
1141 m²
Bačka Palanka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
7.900 €
3 €/m²
2628 m²
Bačka Palanka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.000 €
3 €/m²
674 m²
Bačka Palanka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
42.440 €
232 €/m²
Petosoban
·
183 m²
Bačka Palanka
›
Gajdobra
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
52.000 €
929 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
Bačka Palanka
4min
4min
35min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
38.000 €
905 €/m²
Jednoiposoban
·
42 m²
·
2/2 sprat
Bačka Palanka
8min
5min
31min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
220.000 €
809 €/m²
7 soba
·
272 m²
Bačka Palanka
5min
6min
40min
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
17.500 €
84 €/m²
Trosoban
·
209 m²
·
1/1 sprat
Bačka Palanka
›
Pivnice
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
103.000 €
431 €/m²
Četvorosoban
·
239 m²
Bačka Palanka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
87.550 €
52 €/m²
6 soba
·
1689 m²
Bačka Palanka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
154.500 €
1.431 €/m²
Četvorosoban
·
108 m²
Bačka Palanka
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
92.300 €
1.648 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
·
Prizemlje
Bačka Palanka
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
1.091 €/m²
Dvoiposoban
·
55 m²
·
2/2 sprat
Bačka Palanka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
72.100 €
206 €/m²
10 soba
·
350 m²
Bačka Palanka
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 3 od 4