Pronađeno
6
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.4k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
250.000 €
1.389 €/m²
Petosoban
·
180 m²
Aranđelovac
›
Vrbica
Pogledaj oglas →
2.8k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
199.000 €
2.764 €/m²
Trosoban
·
72 m²
Aranđelovac
›
Vrbica
Pogledaj oglas →
607
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
607 €/m²
6 soba
·
140 m²
Aranđelovac
›
Vrbica
Pogledaj oglas →
395
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
73.000 €
395 €/m²
Petosoban
·
185 m²
Aranđelovac
›
Vrbica
Pogledaj oglas →
2.2k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
290.000 €
2.231 €/m²
Petosoban
·
130 m²
Aranđelovac
›
Vrbica
Pogledaj oglas →
2.5k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
199.000 €
2.488 €/m²
Trosoban
·
80 m²
Aranđelovac
›
Vrbica