Pronađeno
5
oglasa
Sačuvaj pretragu
870
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
200.000 €
870 €/m²
Petosoban
·
230 m²
Aranđelovac
›
Orašac
Pogledaj oglas →
878
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
79.000 €
878 €/m²
10 soba
·
90 m²
Aranđelovac
›
Orašac
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.2k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
1.188 €/m²
Trosoban
·
80 m²
Aranđelovac
›
Orašac
Pogledaj oglas →
1k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
94.000 €
1.000 €/m²
Četvorosoban
·
94 m²
Aranđelovac
›
Orašac
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.000 €
1.136 €/m²
6 soba
·
176 m²
Aranđelovac
›
Orašac