Pronađeno
89
halooglasi
310.000 €
497 €/m²
624 m²
·
1. sprat
Aranđelovac
›
Darosava
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
95.000 €
1.508 €/m²
Troiposoban
·
63 m²
·
3/3 sprat
Aranđelovac
›
Otvoreno polje
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
99.000 €
1.238 €/m²
Dvoiposoban
·
80 m²
·
6/9 sprat
Aranđelovac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.800 €
4 €/m²
495 m²
Aranđelovac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
110.000 €
1.375 €/m²
4.5 soba
·
80 m²
Aranđelovac
›
Slatina
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
190.000 €
1.038 €/m²
Dvosoban
·
183 m²
Aranđelovac
›
Gornja Trešnjevica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
315.000 €
2.423 €/m²
Petosoban
·
130 m²
Aranđelovac
›
Bukovik
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
280.000 €
1.400 €/m²
Petosoban
·
200 m²
Aranđelovac
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
902
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
229.000 €
902 €/m²
Petosoban
·
254 m²
Aranđelovac
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
250.000 €
1.389 €/m²
Petosoban
·
180 m²
Aranđelovac
›
Vrbica
Pogledaj oglas →
1.5k
/
938
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
100.000 €
1.538 €/m²
Dvosoban
·
65 m²
Aranđelovac
›
Banja
Pogledaj oglas →
870
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
200.000 €
870 €/m²
Petosoban
·
230 m²
Aranđelovac
›
Orašac
Pogledaj oglas →
760
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
190.000 €
760 €/m²
Petosoban
·
250 m²
Aranđelovac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
189.000 €
1.929 €/m²
Trosoban
·
98 m²
Aranđelovac
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
450.000 €
3.214 €/m²
4.5 soba
·
140 m²
Aranđelovac
›
Bukovička Banja
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
120.000 €
330 €/m²
Trosoban
·
364 m²
Aranđelovac
›
Venčane
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
149.000 €
876 €/m²
Petosoban
·
170 m²
Aranđelovac
›
Progoreoci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
139.000 €
1.376 €/m²
Četvorosoban
·
101 m²
Aranđelovac
›
Otvoreno polje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
539.000 €
2.406 €/m²
Četvorosoban
·
224 m²
Aranđelovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
219.000 €
905 €/m²
Petosoban
·
242 m²
Aranđelovac
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 5