Pronađeno
85
4zida
41.850 €
1.073 €/m²
39 m²
·
Suteren
Apatin
2min
4min
50min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
129.500 €
1.257 €/m²
Četvorosoban
·
103 m²
·
2/2 sprat
Apatin
1min
4min
Pogledaj oglas →
905
/
902
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
38.000 €
905 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
Apatin
›
Centar
4min
5min
48min
Pogledaj oglas →
900
/
902
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
45.000 €
900 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
Apatin
›
Centar
4min
5min
48min
Pogledaj oglas →
1.3k
/
902
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
1.250 €/m²
Jednosoban
·
40 m²
Apatin
›
Centar
6min
7min
41min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 5 od 5