Pronađeno
85
4zida
37.000 €
712 €/m²
Dvoiposoban
·
52 m²
Apatin
5min
7min
37min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
39.500 €
564 €/m²
Dvoiposoban
·
70 m²
Apatin
5min
7min
37min
Pogledaj oglas →
1.1k
/
902
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
69.500 €
1.086 €/m²
Dvoiposoban
·
64 m²
·
2/2 sprat
Apatin
›
Centar
7min
6min
Pogledaj oglas →
603
/
902
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
46.400 €
603 €/m²
Dvoiposoban
·
77 m²
·
5/5 sprat
Apatin
›
Centar
7min
6min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.350 €
1.050 €/m²
Dvoiposoban
·
67 m²
Apatin
5min
7min
37min
Pogledaj oglas →
973
/
902
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
72.000 €
973 €/m²
Trosoban
·
74 m²
·
1. sprat
Apatin
›
Centar
5min
6min
4zida
37.000 €
841 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
1. sprat
Apatin
3min
7min
Pogledaj oglas →
500
/
478
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
60.000 €
500 €/m²
Trosoban
·
120 m²
Apatin
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
30.000 €
600 €/m²
50 m²
Apatin
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
245
/
478
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
45.000 €
245 €/m²
Trosoban
·
184 m²
Apatin
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
556
/
556
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
60.000 €
556 €/m²
Četvorosoban
·
108 m²
Apatin
›
Centar
Pogledaj oglas →
307
/
478
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
23.000 €
307 €/m²
Trosoban
·
75 m²
Apatin
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
911
/
902
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
51.000 €
911 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
Apatin
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
13.000 €
90 €/m²
Trosoban
·
145 m²
Apatin
›
Sonta
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
226.600 €
453 €/m²
500 m²
·
Suteren
Apatin
›
Centar
7min
6min
Pogledaj oglas →
421
/
385
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
59.000 €
421 €/m²
Dvosoban
·
140 m²
Apatin
›
Kupusina
Pogledaj oglas →
86
/
385
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
5.950 €
86 €/m²
Dvosoban
·
69 m²
Apatin
›
Kupusina
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
550.000 €
598 €/m²
920 m²
Apatin
3min
12min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.500 €
2 €/m²
1100 m²
·
Suteren
Apatin
6min
4min
42min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
30.500 €
401 €/m²
Trosoban
·
76 m²
Apatin
›
Prigrevica
6min
2min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 4 od 5