Pronađeno
85
halooglasi
95.000 €
378 €/m²
251 m²
Apatin
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
550.000 €
223 €/m²
2469 m²
Apatin
›
Sonta
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
42.000 €
737 €/m²
Dvosoban
·
57 m²
·
1. sprat
Apatin
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
898
/
902
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
57.500 €
898 €/m²
Dvosoban
·
64 m²
·
2. sprat
Apatin
›
Centar
Pogledaj oglas →
769
/
902
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
50.000 €
769 €/m²
Dvosoban
·
65 m²
·
1. sprat
Apatin
›
Centar
Pogledaj oglas →
930
/
902
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
106.950 €
930 €/m²
Četvorosoban
·
115 m²
·
1. sprat
Apatin
›
Centar
Pogledaj oglas →
714
/
902
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
30.000 €
714 €/m²
Jednosoban
·
42 m²
·
5/5 sprat
Apatin
›
Centar
Pogledaj oglas →
573
/
902
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
43.000 €
573 €/m²
Trosoban
·
75 m²
·
5. sprat
Apatin
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
24.000 €
364 €/m²
Dvosoban
·
66 m²
Apatin
›
Svilojevo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
23.000 €
211 €/m²
Trosoban
·
109 m²
Apatin
›
Sonta
Pogledaj oglas →
507
/
478
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
35.000 €
507 €/m²
Trosoban
·
69 m²
Apatin
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
55.000 €
183 €/m²
Četvorosoban
·
301 m²
Apatin
›
Prigrevica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
30.000 €
300 €/m²
Dvosoban
·
100 m²
Apatin
›
Svilojevo
Pogledaj oglas →
472
/
478
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
77.000 €
472 €/m²
Trosoban
·
163 m²
Apatin
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
185
/
556
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
17.000 €
185 €/m²
Trosoban
·
92 m²
Apatin
›
Centar
Pogledaj oglas →
198
/
478
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
58.000 €
198 €/m²
Petosoban
·
293 m²
Apatin
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
112
/
385
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
31.000 €
112 €/m²
Četvorosoban
·
277 m²
Apatin
›
Kupusina
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
17.000 €
195 €/m²
87 m²
Apatin
›
Prigrevica
Pogledaj oglas →
306
/
556
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
26.000 €
306 €/m²
85 m²
Apatin
›
Centar
7min
6min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
58.000 €
414 €/m²
Dvosoban
·
140 m²
Apatin
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 5