Pronađeno
61
4zida
87.000 €
784 €/m²
Troiposoban
·
111 m²
·
5. sprat
Aleksinac
Pogledaj oglas →
969
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
969 €/m²
Troiposoban
·
98 m²
Aleksinac
›
Centar
Pogledaj oglas →
1k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
56.000 €
1.000 €/m²
Dvoiposoban
·
56 m²
·
3/4 sprat
Aleksinac
›
Centar
Pogledaj oglas →
750
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
87.000 €
750 €/m²
Troiposoban
·
116 m²
·
4/4 sprat
Aleksinac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
1.103 €/m²
Dvoiposoban
·
68 m²
·
2/4 sprat
Aleksinac
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
63.000 €
1.086 €/m²
Dvosoban
·
58 m²
Aleksinac
›
Centar
6min
3min
12min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
72.000 €
889 €/m²
Dvoiposoban
·
81 m²
·
1/5 sprat
Aleksinac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
41.300 €
281 €/m²
Troiposoban
·
147 m²
4zida
90.000 €
1.268 €/m²
Dvoiposoban
·
71 m²
·
1/3 sprat
Aleksinac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.616 €
1.308 €/m²
Jednoiposoban
·
54 m²
Aleksinac
9min
11min
19min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
8 €/m²
50 m²
·
Suteren
Aleksinac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
4 €/m²
Dvosoban
·
70 m²
Aleksinac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
56.700 €
315 €/m²
Četvorosoban
·
180 m²
Aleksinac
›
Moravac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
350.000 €
1.167 €/m²
6 soba
·
300 m²
Aleksinac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
30.000 €
462 €/m²
Trosoban
·
65 m²
Aleksinac
›
Vrćenovica
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
68.000 €
1.133 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
2. sprat
Aleksinac
3min
3min
15min
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
1.4k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
61.000 €
1.386 €/m²
Jednoiposoban
·
44 m²
·
3/3 sprat
Aleksinac
›
Centar
5min
7min
22min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
74.000 €
529 €/m²
Petosoban
·
140 m²
Aleksinac
›
Centar
3min
2min
15min
Pogledaj oglas →
1k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
57.000 €
1.000 €/m²
Dvoiposoban
·
57 m²
·
5/5 sprat
Aleksinac
›
Centar
2min
4min
16min
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
39.000 €
1.147 €/m²
Jednoiposoban
·
34 m²
Aleksinac
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 3 od 4