Cene stanova — Korićani
18
Aktivnih oglasa
€823
Prosečna cena/m²
€1.000
Medijana cena/m²
17% ispod proseka za Kragujevac
(prosek grada: €986/m²)
Oglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
3 €/m²
Trosoban
·
120 m²
Kragujevac
›
Korićani
4min
3min
2min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
3 €/m²
Četvorosoban
·
150 m²
Kragujevac
›
Korićani
5min
2min
3min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.000 €
7 €/m²
300 m²
Kragujevac
›
Korićani
4min
3min
3min
Pogledaj oglas →
431
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
28.000 €
431 €/m²
65 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Korićani
Pogledaj oglas →
1k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
82.000 €
1.025 €/m²
Dvosoban
·
80 m²
Kragujevac
›
Korićani
7min
8min
9min
Pogledaj oglas →
Okolna naselja
Naselje
Prosečna cena/m²
Oglasi
Centar
€976
822
Bubanj
€936
182
Erdoglija
€1.211
160
Aerodrom
€1.330
122
Stanovo
€951
72
Mala Vaga
€951
69
Vašarište
€853
65
Pivara
€761
60
Svi oglasi u Korićani →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam