Cene stanova — Ribare
12
Aktivnih oglasa
€485
Prosečna cena/m²
€325
Medijana cena/m²
46% ispod proseka za Jagodina
(prosek grada: €900/m²)
Oglasi
311
/
554
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
19.000 €
311 €/m²
61 m²
Jagodina
›
Ribare
Pogledaj oglas →
295
/
554
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
28.000 €
295 €/m²
95 m²
·
1/1 sprat
Jagodina
›
Ribare
7min
6min
Pogledaj oglas →
300
/
554
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
300 €/m²
250 m²
Jagodina
›
Ribare
Pogledaj oglas →
500
/
554
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
97.000 €
500 €/m²
194 m²
Jagodina
›
Ribare
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
855
/
554
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
855 €/m²
117 m²
·
Suteren
Jagodina
›
Ribare
5min
22min
Pogledaj oglas →
Okolna naselja
Naselje
Prosečna cena/m²
Oglasi
Centar
€1.128
290
Aqua Park
€942
111
Vašarište
€875
44
Tabane
€924
38
Levač
€960
30
Kajsijar
€815
29
Sarina Međa
€735
26
Pivara
€930
24
Svi oglasi u Ribare →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam