Cene stanova — Majur
14
Aktivnih oglasa
€423
Prosečna cena/m²
€363
Medijana cena/m²
53% ispod proseka za Jagodina
(prosek grada: €900/m²)
Oglasi
278
/
398
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
20.000 €
278 €/m²
Trosoban
·
72 m²
Jagodina
›
Majur
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
313
/
398
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
25.000 €
313 €/m²
80 m²
·
Suteren
Jagodina
›
Majur
Pogledaj oglas →
375
/
398
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
30.000 €
375 €/m²
80 m²
·
Suteren
Jagodina
›
Majur
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
760
/
398
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
38.000 €
760 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
Jagodina
›
Majur
4min
36min
50min
Pogledaj oglas →
633
/
398
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
38.000 €
633 €/m²
60 m²
Centar
€1.128
290
Aqua Park
€942
111
Vašarište
€875
44
Tabane
€924
38
Levač
€960
30
Kajsijar
€815
29
Sarina Međa
€735
26
Pivara
€930
24
Svi oglasi u Majur →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam