Pronađeno
1.276
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.9k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
moj-kutak.rs
74.000 €
1.850 €/m²
Jednosoban
·
40 m²
·
3/3 sprat
Vrnjačka Banja
›
Slatina
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnineplaninvest.com
78.000 €
1.500 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
Vrnjačka Banja
Pogledaj oglas →
2.2k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
kompasnekretnine.rs
79.200 €
2.200 €/m²
Jednosoban
·
36 m²
·
2/4 sprat
Vrnjačka Banja
›
Raj
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
1.818 €/m²
Jednosoban
·
44 m²
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
moj-kutak.rs
81.000 €
1.688 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
1/3 sprat
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
kompasnekretnine.rs
83.000 €
1.660 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
3/3 sprat
Vrnjačka Banja
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
moj-kutak.rs
84.414 €
2.221 €/m²
Jednosoban
·
38 m²
·
1/3 sprat
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnineplaninvest.com
89.250 €
3.500 €/m²
25.5 m²
Vrnjačka Banja
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
moj-kutak.rs
110.000 €
1.528 €/m²
72 m²
·
Suteren
Vrnjačka Banja
Pogledaj oglas →
393
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
moj-kutak.rs
110.000 €
393 €/m²
7 soba
·
280 m²
moj-kutak.rs
111.600 €
1.200 €/m²
93 m²
Vrnjačka Banja
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
115.000 €
2.130 €/m²
Dvoiposoban
·
54 m²
·
1/2 sprat
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
moj-kutak.rs
135.135 €
2.145 €/m²
63 m²
Vrnjačka Banja
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
moj-kutak.rs
200.000 €
1.429 €/m²
140 m²
Vrnjačka Banja
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
moj-kutak.rs
217.000 €
3.100 €/m²
70 m²
Vrnjačka Banja
Pogledaj oglas →
1.3k
/
942
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
1.346 €/m²
7 soba
·
104 m²
Vrnjačka Banja
›
Ruđinci
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 64 od 64