Pronađeno
405
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.6k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
297.000 €
1.580 €/m²
Petosoban
·
188 m²
Novi Sad
›
Veternik
Pogledaj oglas →
2.5k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
521.750 €
2.485 €/m²
Petosoban
·
210 m²
Novi Sad
›
Veternik
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
155.000 €
1.802 €/m²
Troiposoban
·
86 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Veternik
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
175.100 €
1.088 €/m²
Petosoban
·
161 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Veternik
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
130.000 €
1.884 €/m²
Trosoban
·
69 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Veternik
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
97.850 €
164 €/m²
596 m²
Novi Sad
›
Veternik
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
329.600 €
1.340 €/m²
Petosoban
·
246 m²
Novi Sad
›
Veternik
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
408.810 €
927 €/m²
Petosoban
·
441 m²
Novi Sad
›
Veternik
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
190.550 €
1.176 €/m²
Petosoban
·
162 m²
Novi Sad
›
Veternik
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
236.900 €
1.419 €/m²
Petosoban
·
167 m²
Novi Sad
›
Veternik
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
319.500 €
940 €/m²
Petosoban
·
340 m²
Novi Sad
›
Veternik
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
618.000 €
909 €/m²
Petosoban
·
680 m²
Novi Sad
›
Veternik
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
108.220 €
1.968 €/m²
Trosoban
·
55 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Veternik
Pogledaj oglas →
3k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
92.700 €
2.990 €/m²
Dvosoban
·
31 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Veternik
Pogledaj oglas →
2.7k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
325.000 €
2.664 €/m²
122 m²
·
5/4 sprat
Novi Sad
›
Veternik
5min
1min
3min
47min
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
275.000 €
1.580 €/m²
7 soba
·
174 m²
Novi Sad
›
Veternik
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
700 €
5 €/m²
135 m²
Novi Sad
›
Veternik
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.000 €
6 €/m²
154 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Veternik
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
3.500 €
5 €/m²
770 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Veternik
4zida
2.000 €
5 €/m²
400 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Veternik
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 17 od 21