Pronađeno
405
4zida
2.000 €
6 €/m²
7 soba
·
325 m²
·
1. sprat
Novi Sad
›
Veternik
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
9
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.500 €
9 €/m²
Petosoban
·
280 m²
Novi Sad
›
Veternik
5min
1min
3min
47min
Pogledaj oglas →
6
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
6 €/m²
Trosoban
·
100 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Veternik
Pogledaj oglas →
4
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.000 €
4 €/m²
10 soba
·
250 m²
Novi Sad
›
Veternik
2min
2min
3min
3min
Pogledaj oglas →
5
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.500 €
5 €/m²
8 soba
·
300 m²
Novi Sad
›
Veternik
6min
7min
9min
36min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.500 €
4 €/m²
400 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Veternik
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
1.750 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Veternik
1min
1min
1min
47min
Pogledaj oglas →
2.1k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
257.500 €
2.146 €/m²
Petosoban
·
120 m²
Novi Sad
›
Veternik
Pogledaj oglas →
2.7k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
249.700 €
2.685 €/m²
Petosoban
·
93 m²
Novi Sad
›
Veternik
Pogledaj oglas →
4.3k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
360.500 €
4.343 €/m²
Petosoban
·
83 m²
Novi Sad
›
Veternik
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
206.000 €
1.675 €/m²
Četvorosoban
·
123 m²
Novi Sad
›
Veternik
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
370.800 €
1.306 €/m²
Petosoban
·
284 m²
Novi Sad
›
Veternik
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
340.000 €
819 €/m²
Petosoban
·
415 m²
Novi Sad
›
Veternik
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
360.500 €
1.202 €/m²
Petosoban
·
300 m²
Novi Sad
›
Veternik
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
130.800 €
1.615 €/m²
Dvosoban
·
81 m²
Novi Sad
›
Veternik
Pogledaj oglas →
4.1k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
206.000 €
4.120 €/m²
Petosoban
·
50 m²
Novi Sad
›
Veternik
Pogledaj oglas →
2.1k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
123.600 €
2.131 €/m²
Petosoban
·
58 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Veternik
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
240.000 €
1.277 €/m²
Petosoban
·
188 m²
Novi Sad
›
Veternik
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
247.000 €
1.372 €/m²
Petosoban
·
180 m²
Novi Sad
›
Veternik
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
329.600 €
1.099 €/m²
Petosoban
·
300 m²
Novi Sad
›
Veternik
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 15 od 21