Pronađeno
565
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.9k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
1.930 €/m²
Dvoiposoban
·
57 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
5min
9min
5min
21min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
178.000 €
2.825 €/m²
Dvoiposoban
·
63 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
5min
9min
5min
21min
Pogledaj oglas →
3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
203.000 €
3.030 €/m²
Dvoiposoban
·
67 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
458.000 €
3.074 €/m²
Petosoban
·
149 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
5min
9min
5min
21min
Pogledaj oglas →
2.6k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
206.000 €
2.575 €/m²
Četvorosoban
·
80 m²
·
6/5 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
174.920 €
2.868 €/m²
Dvoiposoban
·
61 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
242.000 €
2.782 €/m²
Četvorosoban
·
87 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
4min
9min
5min
21min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
2.254 €/m²
Trosoban
·
71 m²
·
9/11 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj oglas →
2.4k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
195.700 €
2.416 €/m²
Troiposoban
·
81 m²
·
6/6 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
4min
9min
5min
21min
Pogledaj oglas →
3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
2.955 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj oglas →
3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
265.000 €
2.978 €/m²
Četvorosoban
·
89 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj oglas →
3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
93.810 €
3.026 €/m²
Trosoban
·
31 m²
·
2/6 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj oglas →
3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
93.510 €
3.016 €/m²
Četvorosoban
·
31 m²
·
2/6 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
144.710 €
2.894 €/m²
Trosoban
·
50 m²
·
3/6 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
129.746 €
2.949 €/m²
Trosoban
·
44 m²
·
2/6 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
480.000 €
3.221 €/m²
Petosoban
·
149 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
2.841 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
2.5k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
127.500 €
2.500 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
1/7 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
5min
3min
1min
12min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
137.700 €
2.700 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
5/8 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
4min
9min
5min
21min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
244.800 €
2.550 €/m²
Četvorosoban
·
96 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 19 od 29