Pronađeno
565
oglasa
Sačuvaj pretragu
3.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
207.700 €
3.100 €/m²
Trosoban
·
67 m²
·
2/7 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj oglas →
3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
198.250 €
3.050 €/m²
Trosoban
·
65 m²
·
1/9 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
185.400 €
2.897 €/m²
Dvosoban
·
64 m²
·
1/7 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
123.600 €
3.433 €/m²
Jednoiposoban
·
36 m²
·
5/3 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
5min
9min
5min
21min
Pogledaj oglas →
3.7k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
132.850 €
3.690 €/m²
Jednoiposoban
·
36 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
141.900 €
2.677 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
2/6 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
5min
9min
1min
20min
Pogledaj oglas →
2.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
2.097 €/m²
Dvosoban
·
62 m²
·
8. sprat
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj oglas →
3.5k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
230.000 €
3.538 €/m²
Trosoban
·
65 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
5min
4min
1min
15min
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
215.000 €
3.116 €/m²
Trosoban
·
69 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
1min
3min
2min
16min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
206.000 €
2.452 €/m²
Petosoban
·
84 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
5min
9min
1min
20min
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
72.100 €
3.277 €/m²
Jednosoban
·
22 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj oglas →
2.4k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
283.250 €
2.380 €/m²
6 soba
·
119 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
4min
9min
5min
21min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
179.000 €
2.672 €/m²
Dvoiposoban
·
67 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
5min
9min
5min
21min
Pogledaj oglas →
2.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
123.600 €
2.131 €/m²
Dvoiposoban
·
58 m²
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.000 €
2.698 €/m²
Dvosoban
·
63 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj oglas →
2.3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
144.200 €
2.253 €/m²
Trosoban
·
64 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj oglas →
2.5k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
142.490 €
2.457 €/m²
Dvosoban
·
58 m²
·
3/10 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj oglas →
2.4k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
141.423 €
2.397 €/m²
Dvoiposoban
·
59 m²
·
5/7 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj oglas →
3.7k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
82.000 €
3.727 €/m²
Jednosoban
·
22 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj oglas →
2k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
113.300 €
1.988 €/m²
Dvoiposoban
·
57 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 18 od 29