Pronađeno
963
oglasa
Sačuvaj pretragu
8
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
2.000 €
8 €/m²
Petosoban
·
260 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.5k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
378.200 €
3.502 €/m²
Četvorosoban
·
108 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
4.9k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
92.200 €
4.853 €/m²
Garsonjera
·
19 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
8
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
1.950 €
8 €/m²
6 soba
·
260 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj na:
nekretnine
halooglasi
10
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
300 €
10 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
·
6/6 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.6k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
128.900 €
2.578 €/m²
Dvoiposoban
·
50 m²
·
1. sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
15
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
600 €
15 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
2. sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
22
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.000 €
22 €/m²
Jednoiposoban
·
45 m²
·
5. sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
8
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
350 €
8 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
10
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400 €
10 €/m²
Jednoiposoban
·
41 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
12
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.980 €
12 €/m²
Petosoban
·
165 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.5k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
346.000 €
3.460 €/m²
Četvorosoban
·
100 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
229.998 €
3.026 €/m²
Trosoban
·
76 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.5k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
168.000 €
3.500 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
106.500 €
3.328 €/m²
Jednosoban
·
32 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.236.000 €
3.090 €/m²
Petosoban
·
400 m²
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.5k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
133.900 €
3.524 €/m²
Jednoiposoban
·
38 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
160.680 €
3.090 €/m²
Trosoban
·
52 m²
·
4/2 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
190.550 €
3.230 €/m²
Dvosoban
·
59 m²
·
5/3 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400 €
4 €/m²
94 m²
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 42 od 49