Pronađeno
963
oglasa
Sačuvaj pretragu
20
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
850 €
20 €/m²
Jednoiposoban
·
43 m²
·
4. sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
14
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
650 €
14 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
4/11 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
14
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
500 €
14 €/m²
Jednoiposoban
·
37 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
16
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
650 €
16 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
4/3 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
11
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
300 €
11 €/m²
Jednosoban
·
28 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
14
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400 €
14 €/m²
Jednosoban
·
28 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
13
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
300 €
13 €/m²
Jednosoban
·
24 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
11
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.300 €
11 €/m²
Četvorosoban
·
120 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
11
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
350 €
11 €/m²
Jednoiposoban
·
32 m²
·
4/3 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
156.000 €
3.000 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
13
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
700 €
13 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
·
5/12 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.4k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
168.920 €
2.448 €/m²
Dvosoban
·
69 m²
·
1. sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
14
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400 €
14 €/m²
Garsonjera
·
29 m²
·
6/10 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
22
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.000 €
22 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
7/8 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
302.500 €
3.151 €/m²
Četvorosoban
·
96 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.5k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
160.000 €
3.478 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
233.600 €
3.200 €/m²
Trosoban
·
73 m²
·
5/3 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
108.300 €
2.850 €/m²
Jednoiposoban
·
38 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
14
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
450 €
14 €/m²
Jednoiposoban
·
33 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
14
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
500 €
14 €/m²
Jednoiposoban
·
36 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 41 od 49