Pronađeno
963
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.8k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
149.350 €
2.818 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
4.7k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
288.400 €
4.728 €/m²
Dvosoban
·
61 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.6k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
306.400 €
3.605 €/m²
Trosoban
·
85 m²
·
2/10 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.6k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
270.400 €
3.605 €/m²
Trosoban
·
75 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.6k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
227.120 €
3.605 €/m²
Dvosoban
·
63 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
397.500 €
3.397 €/m²
Četvorosoban
·
117 m²
·
2/8 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
143.500 €
2.990 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
148.500 €
3.094 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
5/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
249.000 €
3.000 €/m²
Trosoban
·
83 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
16
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
800 €
16 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
4/10 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
11
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
800 €
11 €/m²
Dvosoban
·
70 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
10
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
280 €
10 €/m²
Garsonjera
·
27 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
11
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
280 €
11 €/m²
Garsonjera
·
26 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
14
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
330 €
14 €/m²
Garsonjera
·
24 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
11
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.300 €
11 €/m²
Četvorosoban
·
115 m²
·
1. sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
19
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
850 €
19 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
2. sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
9
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
230 €
9 €/m²
Jednosoban
·
25 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
8
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
300 €
8 €/m²
Jednosoban
·
39 m²
·
5. sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
11
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
500 €
11 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
12
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
800 €
12 €/m²
Dvosoban
·
67 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 38 od 49
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam