Pronađeno
963
oglasa
Sačuvaj pretragu
3.7k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
309.000 €
3.679 €/m²
Trosoban
·
84 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
253.080 €
2.781 €/m²
Petosoban
·
91 m²
·
3/6 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
347.650 €
3.077 €/m²
Četvorosoban
·
113 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.4k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
226.600 €
2.360 €/m²
Četvorosoban
·
96 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.5k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
239.900 €
3.477 €/m²
Dvosoban
·
69 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.5k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
275.700 €
3.490 €/m²
Trosoban
·
79 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.7k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
156.000 €
3.714 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.8k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
172.900 €
3.759 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
382.400 €
3.384 €/m²
Četvorosoban
·
113 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.5k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
236.900 €
3.484 €/m²
Trosoban
·
68 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.5k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
254.500 €
3.486 €/m²
Trosoban
·
73 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.5k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
254.400 €
3.485 €/m²
Trosoban
·
73 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.8k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
170.600 €
3.791 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.8k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
157.600 €
3.752 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.7k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
172.200 €
3.743 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.5k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
214.500 €
3.516 €/m²
Trosoban
·
61 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
4k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
174.100 €
3.957 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
5/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.9k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
185.400 €
3.863 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.6k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
386.250 €
2.575 €/m²
4.5 soba
·
150 m²
·
2/1 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
4.6k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
460.000 €
4.554 €/m²
Četvorosoban
·
101 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 37 od 49