Pronađeno
963
oglasa
Sačuvaj pretragu
7
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
150 €
7 €/m²
Garsonjera
·
23 m²
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj na:
nekretnine
halooglasi
11
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
380 €
11 €/m²
Jednosoban
·
35 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
210.000 €
3.134 €/m²
Trosoban
·
67 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.8k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
133.385 €
3.811 €/m²
Jednoiposoban
·
35 m²
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.6k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
159.650 €
2.617 €/m²
Dvoiposoban
·
61 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
226.600 €
3.284 €/m²
Trosoban
·
69 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
103.000 €
3.323 €/m²
Garsonjera
·
31 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
185.400 €
3.090 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.5k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
134.900 €
2.453 €/m²
Dvoiposoban
·
55 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
360.500 €
3.277 €/m²
4.5 soba
·
110 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
360.500 €
3.248 €/m²
Trosoban
·
111 m²
·
3/6 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
195.190 €
2.913 €/m²
Trosoban
·
67 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
78.300 €
2.796 €/m²
Jednosoban
·
28 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
412.000 €
3.377 €/m²
Četvorosoban
·
122 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
4.8k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
515.000 €
4.813 €/m²
Četvorosoban
·
107 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.4k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
185.400 €
2.439 €/m²
Trosoban
·
76 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.7k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
92.700 €
3.708 €/m²
Garsonjera
·
25 m²
·
2/8 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
221.500 €
2.993 €/m²
Trosoban
·
74 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
226.600 €
2.905 €/m²
Trosoban
·
78 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.8k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
259.150 €
1.751 €/m²
Četvorosoban
·
148 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 36 od 49