Pronađeno
963
oglasa
Sačuvaj pretragu
3.6k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
310.000 €
3.647 €/m²
Četvorosoban
·
85 m²
·
1/10 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.2k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
294.000 €
2.162 €/m²
Petosoban
·
136 m²
·
3/7 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
7
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
400 €
7 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
·
4/6 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
12
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
450 €
12 €/m²
Jednosoban
·
37 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
4.2k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
113.300 €
4.196 €/m²
Jednoiposoban
·
27 m²
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
9
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
270 €
9 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
4
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
450 €
4 €/m²
Četvorosoban
·
120 m²
·
5. sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
9
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
530 €
9 €/m²
Dvosoban
·
58 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.6k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
155.000 €
2.583 €/m²
Dvoiposoban
·
60 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
8
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
480 €
8 €/m²
Dvosoban
·
58 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.5k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
187.000 €
2.527 €/m²
Trosoban
·
74 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.4k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
237.600 €
2.400 €/m²
Troiposoban
·
99 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
125.000 €
3.378 €/m²
Jednoiposoban
·
37 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
109.100 €
3.209 €/m²
Jednosoban
·
34 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
9
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
500 €
9 €/m²
Dvosoban
·
58 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
9
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
550 €
9 €/m²
Trosoban
·
58 m²
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
7
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
250 €
7 €/m²
Jednosoban
·
35 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
10
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
450 €
10 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
10
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
1.000 €
10 €/m²
Četvorosoban
·
98 m²
·
1/7 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
389.300 €
3.090 €/m²
Četvorosoban
·
126 m²
·
5. sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 32 od 49