Pronađeno
963
oglasa
Sačuvaj pretragu
13
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
750 €
13 €/m²
Dvosoban
·
57 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
10
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
370 €
10 €/m²
Dvosoban
·
38 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
13
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
700 €
13 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
10/12 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
8
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
280 €
8 €/m²
Jednosoban
·
36 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
11
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
500 €
11 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
2. sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
14
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
2.000 €
14 €/m²
Dvosoban
·
140 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
6
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
500 €
6 €/m²
Trosoban
·
85 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
2.2k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
225.000 €
2.163 €/m²
Trosoban
·
104 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
9
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
490 €
9 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
205.000 €
3.203 €/m²
Dvosoban
·
64 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
12
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
500 €
12 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
4.4k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
217.000 €
4.429 €/m²
Jednoiposoban
·
49 m²
·
1/13 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
211.150 €
3.016 €/m²
Dvoiposoban
·
70 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
8
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
400 €
8 €/m²
Trosoban
·
48 m²
·
5. sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
17
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400 €
17 €/m²
Jednosoban
·
24 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
11
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
240 €
11 €/m²
Garsonjera
·
22 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
12
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.100 €
12 €/m²
Trosoban
·
89 m²
·
2/12 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
9
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
300 €
9 €/m²
Jednosoban
·
32 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
224.000 €
3.111 €/m²
Trosoban
·
72 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
80.000 €
3.077 €/m²
Jednosoban
·
26 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 31 od 49