Pronađeno
963
oglasa
Sačuvaj pretragu
3.2k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
222.000 €
3.217 €/m²
Dvosoban
·
69 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
4.2k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
88.200 €
4.200 €/m²
Jednosoban
·
21 m²
·
1/8 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.9k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
205.000 €
1.898 €/m²
Petosoban
·
108 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
8
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
1.000 €
8 €/m²
Trosoban
·
122 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
2.9k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
168.920 €
2.912 €/m²
Dvosoban
·
58 m²
·
1. sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
175.000 €
2.966 €/m²
Trosoban
·
59 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
21
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
650 €
21 €/m²
Jednosoban
·
31 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
8
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
380 €
8 €/m²
Jednosoban
·
45 m²
·
6/6 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
6
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
250 €
6 €/m²
Jednosoban
·
40 m²
·
2/1 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
9
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
900 €
9 €/m²
Četvorosoban
·
99 m²
·
2/8 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
9
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
2.000 €
9 €/m²
6 soba
·
220 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
8
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
1.300 €
8 €/m²
Četvorosoban
·
163 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj na:
nekretnine
halooglasi
10
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
320 €
10 €/m²
Jednosoban
·
32 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
6
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
370 €
6 €/m²
Dvosoban
·
57 m²
·
1. sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
10
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
620 €
10 €/m²
Dvosoban
·
62 m²
·
6. sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
14
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
700 €
14 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
16
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.000 €
16 €/m²
Trosoban
·
62 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
15
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.000 €
15 €/m²
Trosoban
·
65 m²
·
2/6 sprat
Novi Sad
›
Centar