Pronađeno
963
oglasa
Sačuvaj pretragu
3.3k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
169.950 €
3.332 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
11
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
500 €
11 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
169.650 €
3.393 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
3/6 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
14
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
800 €
14 €/m²
Garsonjera
·
56 m²
·
4/10 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
10
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
600 €
10 €/m²
Trosoban
·
60 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
11
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
300 €
11 €/m²
Jednosoban
·
27 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
432.000 €
3.000 €/m²
Petosoban
·
144 m²
·
6/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
198.000 €
3.000 €/m²
Dvoiposoban
·
66 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.1k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
113.000 €
2.093 €/m²
Dvoiposoban
·
54 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.2k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
115.000 €
2.212 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
4k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
210.000 €
4.038 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
367.200 €
3.400 €/m²
Četvorosoban
·
108 m²
·
3/6 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
250.000 €
3.125 €/m²
Dvoiposoban
·
80 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
289.000 €
3.211 €/m²
Četvorosoban
·
90 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
300.000 €
3.409 €/m²
Trosoban
·
88 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
230.000 €
2.949 €/m²
Trosoban
·
78 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
10
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
400 €
10 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
250.000 €
2.778 €/m²
Dvosoban
·
90 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.6k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
55.000 €
2.619 €/m²
Garsonjera
·
21 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
4.1k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
97.850 €
4.077 €/m²
Garsonjera
·
24 m²
·
1/8 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 25 od 49