Pronađeno
963
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.6k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
300.000 €
2.632 €/m²
Četvorosoban
·
114 m²
·
5/3 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
111.000 €
3.000 €/m²
Jednosoban
·
37 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.1k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
229.000 €
2.120 €/m²
Četvorosoban
·
108 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
179.800 €
3.100 €/m²
Dvosoban
·
58 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
390.000 €
2.955 €/m²
Četvorosoban
·
132 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.6k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
300.000 €
3.571 €/m²
Dvosoban
·
84 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
330.000 €
3.113 €/m²
Četvorosoban
·
106 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
450.000 €
2.903 €/m²
Petosoban
·
155 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
177.600 €
2.960 €/m²
Trosoban
·
60 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.8k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
310.000 €
3.827 €/m²
Četvorosoban
·
81 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
5.1k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
510.000 €
5.100 €/m²
Četvorosoban
·
100 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
315.000 €
3.214 €/m²
Četvorosoban
·
98 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
170.000 €
2.833 €/m²
Dvoiposoban
·
60 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.9k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
345.000 €
3.920 €/m²
Trosoban
·
88 m²
·
1/10 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
5.7k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
450.000 €
5.696 €/m²
Trosoban
·
79 m²
·
2/1 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
287.500 €
3.382 €/m²
Trosoban
·
85 m²
·
2/10 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.7k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
251.600 €
1.700 €/m²
Troiposoban
·
148 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.8k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
500.000 €
3.788 €/m²
Četvorosoban
·
132 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
370.000 €
3.162 €/m²
Četvorosoban
·
117 m²
·
2/8 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
455.000 €
3.033 €/m²
Četvorosoban
·
150 m²
·
5/2 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 23 od 49