Pronađeno
963
oglasa
Sačuvaj pretragu
4k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
95.000 €
3.958 €/m²
Garsonjera
·
24 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
8
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
250 €
8 €/m²
Garsonjera
·
32 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
330.000 €
3.143 €/m²
Četvorosoban
·
105 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
4.3k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
130.000 €
4.333 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.5k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
300.000 €
2.521 €/m²
Četvorosoban
·
119 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
4k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
103.000 €
3.962 €/m²
Jednosoban
·
26 m²
·
6/8 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
164.000 €
2.828 €/m²
Dvosoban
·
58 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
115.000 €
2.875 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.8k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
330.000 €
3.837 €/m²
Troiposoban
·
86 m²
·
4/10 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.5k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
200.000 €
2.500 €/m²
Dvoiposoban
·
80 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
145.000 €
2.959 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.8k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
180.000 €
3.750 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
153.000 €
3.188 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.6k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
150.000 €
2.586 €/m²
Dvosoban
·
58 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.4k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
280.000 €
2.435 €/m²
Četvorosoban
·
115 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
486.400 €
3.200 €/m²
Četvorosoban
·
152 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
231.200 €
3.400 €/m²
Trosoban
·
68 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
227.800 €
3.400 €/m²
Trosoban
·
67 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.1k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
230.000 €
2.130 €/m²
Petosoban
·
108 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.7k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
235.000 €
3.730 €/m²
Dvoiposoban
·
63 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 22 od 49