Pronađeno
963
oglasa
Sačuvaj pretragu
3.6k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
390.261 €
3.630 €/m²
Četvorosoban
·
107.51 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
13
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
250 €
13 €/m²
Garsonjera
·
20 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.6k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
424.057 €
3.630 €/m²
Četvorosoban
·
116.82 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.6k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
317.843 €
3.630 €/m²
Četvorosoban
·
87.55 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
5
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
250 €
5 €/m²
Jednoiposoban
·
54 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
8
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400 €
8 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
2/8 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
14
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
650 €
14 €/m²
Jednoiposoban
·
48 m²
·
3. sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
8
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
300 €
8 €/m²
Jednoiposoban
·
36 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.8k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
125.400 €
3.800 €/m²
Garsonjera
·
33 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
5.2k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
154.500 €
5.150 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
163.700 €
2.822 €/m²
Dvosoban
·
58 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
279.900 €
2.771 €/m²
Trosoban
·
101 m²
·
6/6 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.8k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
111.000 €
3.828 €/m²
Garsonjera
·
29 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
295.000 €
2.892 €/m²
Troiposoban
·
102 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.7k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
251.000 €
1.696 €/m²
Četvorosoban
·
148 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.9k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
229.000 €
3.948 €/m²
Dvoiposoban
·
58 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.6k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
130.000 €
2.600 €/m²
Dvoiposoban
·
50 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
4.5k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
164.800 €
4.454 €/m²
Dvosoban
·
37 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
8
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
500 €
8 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
16
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
550 €
16 €/m²
Dvosoban
·
34 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 21 od 49