Pronađeno
966
oglasa
Sačuvaj pretragu
4.1k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
386.250 €
4.066 €/m²
Trosoban
·
95 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.8k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
125.400 €
3.800 €/m²
Garsonjera
·
33 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
5.2k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
154.500 €
5.150 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
163.700 €
2.822 €/m²
Dvosoban
·
58 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
279.900 €
2.771 €/m²
Trosoban
·
101 m²
·
6/6 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.8k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
111.000 €
3.828 €/m²
Garsonjera
·
29 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
295.000 €
2.892 €/m²
Troiposoban
·
102 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.7k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
251.000 €
1.696 €/m²
Četvorosoban
·
148 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
172.000 €
2.867 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
7/10 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.8k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
95.000 €
3.800 €/m²
Jednosoban
·
25 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
4k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
137.000 €
4.029 €/m²
Jednosoban
·
34 m²
·
8/10 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.6k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
103.000 €
3.552 €/m²
Jednosoban
·
29 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.9k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
229.000 €
3.948 €/m²
Dvoiposoban
·
58 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.6k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
130.000 €
2.600 €/m²
Dvoiposoban
·
50 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
4k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
95.000 €
3.958 €/m²
Garsonjera
·
24 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.6k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
136.990 €
3.605 €/m²
Dvosoban
·
38 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
330.000 €
3.143 €/m²
Četvorosoban
·
105 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
4.3k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
130.000 €
4.333 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.5k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
300.000 €
2.521 €/m²
Četvorosoban
·
119 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
4k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
103.000 €
3.962 €/m²
Jednosoban
·
26 m²
·
6/8 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 19 od 49