Pronađeno
966
oglasa
Sačuvaj pretragu
3.1k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
267.800 €
3.078 €/m²
Četvorosoban
·
87 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.5k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
296.640 €
2.472 €/m²
Četvorosoban
·
120 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
4.5k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
126.690 €
4.525 €/m²
Jednoiposoban
·
28 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
4.7k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
123.000 €
4.731 €/m²
Dvosoban
·
26 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
79.100 €
3.296 €/m²
Jednosoban
·
24 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.6k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
267.800 €
3.619 €/m²
Trosoban
·
74 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
4k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
106.700 €
3.952 €/m²
Jednoiposoban
·
27 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.6k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
442.900 €
3.630 €/m²
Troiposoban
·
122 m²
·
7/7 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.8k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
159.650 €
3.801 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
4.3k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
206.000 €
4.292 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
4.4k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
201.900 €
4.389 €/m²
Jednoiposoban
·
46 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
4.4k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
92.700 €
4.414 €/m²
Garsonjera
·
21 m²
·
6/8 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
226.600 €
3.021 €/m²
Dvoiposoban
·
75 m²
·
5/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
173.040 €
2.884 €/m²
Trosoban
·
60 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
65.000 €
3.095 €/m²
Garsonjera
·
21 m²
·
4/6 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.5k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
77.000 €
3.500 €/m²
Garsonjera
·
22 m²
·
1. sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.7k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
179.300 €
3.735 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
4.3k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
103.000 €
4.292 €/m²
Jednosoban
·
24 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.5k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
140.000 €
3.500 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
4.4k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
123.000 €
4.393 €/m²
Jednosoban
·
28 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 18 od 49