Pronađeno
966
oglasa
Sačuvaj pretragu
4k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
207.440 €
3.989 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.6k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
270.000 €
3.600 €/m²
Trosoban
·
75 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.5k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
65.900 €
2.535 €/m²
Garsonjera
·
26 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
87.550 €
3.019 €/m²
Jednosoban
·
29 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
144.200 €
3.433 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.6k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
198.800 €
2.582 €/m²
Dvoiposoban
·
77 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
383.000 €
2.678 €/m²
Petosoban
·
143 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
84.500 €
3.250 €/m²
Jednoiposoban
·
26 m²
·
6/6 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.3k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
118.450 €
2.278 €/m²
Dvoiposoban
·
52 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
182.000 €
2.676 €/m²
Trosoban
·
68 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
5.2k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
250.000 €
5.208 €/m²
Jednoiposoban
·
48 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.400 €
11 €/m²
130 m²
halooglasi
2.000 €
11 €/m²
174 m²
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
2.000 €
7 €/m²
300 m²
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
2.500 €
17 €/m²
147 m²
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
700 €
11 €/m²
65 m²
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.900 €
19 €/m²
101 m²
·
4. sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
347.200 €
3.338 €/m²
Četvorosoban
·
104 m²
·
4/7 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.7k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
360.500 €
3.679 €/m²
Trosoban
·
98 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
4k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
320.350 €
3.955 €/m²
Dvosoban
·
81 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 17 od 49