Pronađeno
966
halooglasi
12.000 €
26 €/m²
467 m²
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.4k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
159.650 €
2.383 €/m²
Trosoban
·
67 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
318.000 €
2.944 €/m²
Četvorosoban
·
108 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
165.500 €
3.245 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
148.900 €
3.237 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
4k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
301.800 €
3.971 €/m²
Trosoban
·
76 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
350 €
11 €/m²
33 m²
·
3/6 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
4k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
246.260 €
3.972 €/m²
Dvoiposoban
·
62 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
4k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
253.800 €
3.966 €/m²
Dvosoban
·
64 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
4k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
233.970 €
3.966 €/m²
Dvosoban
·
59 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
170.000 €
2.982 €/m²
Dvoiposoban
·
57 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
294.170 €
2.884 €/m²
Troiposoban
·
102 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
265.740 €
2.986 €/m²
Trosoban
·
89 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
118.450 €
2.961 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
228.000 €
2.780 €/m²
Trosoban
·
82 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
257.500 €
3.065 €/m²
Dvoiposoban
·
84 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
140.000 €
3.333 €/m²
Jednoiposoban
·
42 m²
·
5/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
210.120 €
3.090 €/m²
Trosoban
·
68 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.5k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
142.150 €
2.538 €/m²
Dvoiposoban
·
56 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.6k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
221.450 €
2.575 €/m²
Trosoban
·
86 m²
·
6/7 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 16 od 49