Pronađeno
966
oglasa
Sačuvaj pretragu
3.1k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
160.860 €
3.093 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400 €
10 €/m²
39 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.100 €
7 €/m²
152 m²
halooglasi
450 €
15 €/m²
31 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
4.1k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
314.150 €
4.134 €/m²
Trosoban
·
76 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
300 €
10 €/m²
31 m²
·
6/6 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
4.1k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
103.000 €
4.120 €/m²
Jednosoban
·
25 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.6k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
257.500 €
3.627 €/m²
Trosoban
·
71 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
360.500 €
3.307 €/m²
Četvorosoban
·
109 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.5k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
250.000 €
2.451 €/m²
Četvorosoban
·
102 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.5k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
145.230 €
3.458 €/m²
Jednoiposoban
·
42 m²
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.5k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
200.850 €
3.463 €/m²
Dvoiposoban
·
58 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
213.185 €
3.280 €/m²
Trosoban
·
65 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
151.410 €
3.090 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
159.650 €
2.753 €/m²
Dvoiposoban
·
58 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
389.340 €
3.090 €/m²
Četvorosoban
·
126 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.8k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
223.500 €
3.788 €/m²
Dvoiposoban
·
59 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
113.300 €
2.833 €/m²
Jednosoban
·
40 m²
·
6/6 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.7k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
251.520 €
1.699 €/m²
Četvorosoban
·
148 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
123.600 €
3.341 €/m²
Jednosoban
·
37 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 15 od 49