Pronađeno
966
oglasa
Sačuvaj pretragu
4.8k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
235.000 €
4.796 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
·
2/13 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
4.4k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
169.950 €
4.358 €/m²
Jednoiposoban
·
39 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
4.6k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
180.000 €
4.615 €/m²
Jednoiposoban
·
39 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400 €
4 €/m²
94 m²
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.6k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
267.800 €
2.550 €/m²
Četvorosoban
·
105 m²
·
4/2 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
5.3k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
525.300 €
5.253 €/m²
Četvorosoban
·
100 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.6k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
154.690 €
3.597 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
77.250 €
3.219 €/m²
Jednosoban
·
24 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.6k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
189.520 €
3.576 €/m²
Trosoban
·
53 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.6k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
141.640 €
3.632 €/m²
Dvosoban
·
39 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.6k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
206.000 €
2.575 €/m²
Trosoban
·
80 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
4.6k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
278.100 €
4.559 €/m²
Dvosoban
·
61 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
133.900 €
2.790 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.6k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
291.750 €
2.628 €/m²
Petosoban
·
111 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
750 €
10 €/m²
Dvoiposoban
·
75 m²
·
2/3 sprat
halooglasi
2.200 €
11 €/m²
204 m²
·
1. sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
250 €
10 €/m²
26 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.8k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
208.800 €
1.800 €/m²
Petosoban
·
116 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.8k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
133.390 €
3.811 €/m²
Jednoiposoban
·
35 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
210.900 €
3.295 €/m²
Dvosoban
·
64 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 14 od 49