Pronađeno
371
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.6k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
146.770 €
2.575 €/m²
Dvosoban
·
57 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
147.200 €
2.676 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
10/11 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
147.200 €
2.300 €/m²
Trosoban
·
64 m²
·
5/3 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
3k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
147.700 €
2.954 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
3/7 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
6min
7min
3min
11min
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
149.900 €
2.630 €/m²
Dvoiposoban
·
57 m²
·
6/3 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
154.500 €
2.711 €/m²
Dvoiposoban
·
57 m²
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
5min
1min
1min
10min
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.000 €
3.163 €/m²
Jednoiposoban
·
49 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.580 €
2.729 €/m²
Dvoiposoban
·
57 m²
·
6/7 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
3k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
3.019 €/m²
Troiposoban
·
53 m²
·
7/4 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
165.000 €
2.750 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
7/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
6min
7min
3min
11min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
169.950 €
2.833 €/m²
Jednoiposoban
·
60 m²
·
7/10 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
173.400 €
2.477 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
5min
9min
5min
21min
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
175.100 €
3.243 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
·
6/10 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
179.000 €
2.557 €/m²
Troiposoban
·
70 m²
·
5/13 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
187.460 €
2.568 €/m²
Trosoban
·
73 m²
·
2/6 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
194.700 €
2.434 €/m²
Troiposoban
·
80 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
5min
7min
3min
11min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
195.000 €
2.532 €/m²
Troiposoban
·
77 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
5min
7min
3min
11min
Pogledaj oglas →
3.3k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
197.500 €
3.347 €/m²
Dvoiposoban
·
59 m²
·
1/10 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
211.000 €
2.890 €/m²
Trosoban
·
73 m²
·
6/10 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
211.150 €
2.892 €/m²
Trosoban
·
73 m²
·
6/4 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
6min
7min
3min
11min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 18 od 19