Pronađeno
371
oglasa
Sačuvaj pretragu
16
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
700 €
16 €/m²
Jednoiposoban
·
44 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
5min
4min
1min
9min
Pogledaj oglas →
12
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
750 €
12 €/m²
Dvoiposoban
·
63 m²
·
3/6 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
6min
5min
1min
8min
Pogledaj oglas →
13
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
800 €
13 €/m²
Trosoban
·
64 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
10
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
800 €
10 €/m²
Troiposoban
·
78 m²
·
4/2 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
5min
7min
3min
11min
Pogledaj oglas →
11
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
850 €
11 €/m²
Troiposoban
·
78 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
10
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
900 €
10 €/m²
Četvorosoban
·
94 m²
·
5/4 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
6min
7min
3min
11min
Pogledaj oglas →
13
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.000 €
13 €/m²
Dvoiposoban
·
80 m²
·
6/7 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
17
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.350 €
17 €/m²
Troiposoban
·
80 m²
·
2. sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
6min
7min
3min
11min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
4.400 €
18 €/m²
250 m²
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
3.4k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
82.500 €
3.438 €/m²
Garsonjera
·
24 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
6min
6min
3min
11min
Pogledaj oglas →
4.4k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.790 €
4.354 €/m²
Garsonjera
·
22 m²
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
4min
1min
1min
13min
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
107.000 €
3.242 €/m²
Jednosoban
·
33 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
3.7k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
108.150 €
3.729 €/m²
Garsonjera
·
29 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
2min
4min
1min
17min
Pogledaj oglas →
3.4k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
118.450 €
3.384 €/m²
Jednoiposoban
·
35 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
3min
4min
1min
14min
Pogledaj oglas →
3.3k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
3.333 €/m²
Jednoiposoban
·
36 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
5min
7min
3min
11min
Pogledaj oglas →
3.5k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
123.500 €
3.529 €/m²
Dvosoban
·
35 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
6min
7min
3min
11min
Pogledaj oglas →
3.4k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
128.750 €
3.388 €/m²
Jednoiposoban
·
38 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
2.8k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
137.200 €
2.800 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
5min
7min
3min
11min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
139.000 €
2.780 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
7/8 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
6min
6min
3min
11min
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
146.260 €
3.180 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 17 od 19