Pronađeno
565
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.8k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
kompasnekretnine.rs
119.664 €
1.800 €/m²
Troiposoban
·
66.48 m²
·
2/4 sprat
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
2k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
73.210 €
2.039 €/m²
Jednoiposoban
·
35.9 m²
·
1/2 sprat
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
7
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170 €
7 €/m²
Garsonjera
·
23 m²
·
5/5 sprat
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.450 €
6 €/m²
245 m²
4zida
1.500 €
10 €/m²
143 m²
·
Suteren
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
4
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
230 €
4 €/m²
Dvoiposoban
·
54 m²
·
9/15 sprat
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
18.000 €
10 €/m²
Četvorosoban
·
1728 m²
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150 €
10 €/m²
15 m²
nekretnine
16.000 €
10 €/m²
Četvorosoban
·
1551 m²
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
62.000 €
3.258 €/m²
19.03 m²
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
21.000 €
7 €/m²
3125 m²
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
88.000 €
40 €/m²
2210 m²
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
21.000 €
8 €/m²
2724 m²
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
27.000 €
23 €/m²
1163 m²
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
6
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
6 €/m²
Dvoiposoban
·
71 m²
·
1/4 sprat
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
60.000 €
41 €/m²
Četvorosoban
·
1450 m²
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
19.000 €
16 €/m²
1174 m²
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
7
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
1.500 €
7 €/m²
10 soba
·
220 m²
·
1. sprat
Niš
›
Palilula
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
7
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
700 €
7 €/m²
10 soba
·
100 m²
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
154.500 €
1.698 €/m²
Četvorosoban
·
91 m²
·
1/2 sprat
Niš
›
Palilula
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
← Prethodna
Strana 27 od 29