Pronađeno
565
oglasa
Sačuvaj pretragu
6
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
200 €
6 €/m²
Garsonjera
·
32 m²
·
4/6 sprat
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
105.000 €
280 €/m²
Četvorosoban
·
375 m²
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
695
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
130.000 €
695 €/m²
6 soba
·
187 m²
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
6
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
250 €
6 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
753
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
55.000 €
753 €/m²
Dvosoban
·
73 m²
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
129.000 €
1.057 €/m²
Četvorosoban
·
122 m²
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
385.000 €
1.100 €/m²
Četvorosoban
·
350 m²
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
340.000 €
1.360 €/m²
250 m²
·
Suteren
Niš
›
Palilula
7min
20min
20min
34min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
59.000 €
1.054 €/m²
56 m²
4zida
397.000 €
1.053 €/m²
10 soba
·
377 m²
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
360.000 €
1.029 €/m²
Četvorosoban
·
350 m²
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
328
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
22.000 €
328 €/m²
67 m²
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
558
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.000 €
558 €/m²
Jednosoban
·
278 m²
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
570
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.000 €
570 €/m²
272 m²
4zida
275.000 €
1.019 €/m²
270 m²
·
1/1 sprat
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
19.000 €
1.727 €/m²
11 m²
·
Suteren
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
479
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
479 €/m²
Četvorosoban
·
261 m²
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
1.143 €/m²
Petosoban
·
140 m²
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
892
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
107.000 €
892 €/m²
120 m²
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
85.000 €
1.574 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
Niš
›
Palilula
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
← Prethodna
Strana 20 od 29