Pronađeno
567
oglasa
Sačuvaj pretragu
892
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
107.000 €
892 €/m²
120 m²
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
440
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
110.000 €
440 €/m²
Četvorosoban
·
250 m²
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
230.000 €
575 €/m²
10 soba
·
400 m²
Niš
›
Palilula
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
8
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
350 €
8 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
1/14 sprat
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
6
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
350 €
6 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
2/5 sprat
Niš
›
Palilula
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
7
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
280 €
7 €/m²
Jednosoban
·
40 m²
·
3/3 sprat
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
7
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
7 €/m²
Jednoiposoban
·
50 m²
·
2/3 sprat
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
8
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
8 €/m²
Garsonjera
·
24 m²
·
1. sprat
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
10
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
10 €/m²
Jednoiposoban
·
51 m²
·
5/6 sprat
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
10
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
10 €/m²
Garsonjera
·
25 m²
·
3. sprat
Niš
›
Palilula
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
8
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
8 €/m²
Garsonjera
·
26 m²
·
4/5 sprat
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
6
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
280 €
6 €/m²
Jednoiposoban
·
50 m²
·
Suteren
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
7
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
7 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
10
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
330 €
10 €/m²
Jednoiposoban
·
34 m²
·
2/3 sprat
Niš
›
Palilula
2min
1min
2min
11min
Pogledaj oglas →
8
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
8 €/m²
Jednoiposoban
·
43 m²
·
Suteren
Niš
›
Palilula
4min
2min
2min
25min
Pogledaj oglas →
10
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
470 €
10 €/m²
Dvosoban
·
47 m²