Pronađeno
414
oglasa
Sačuvaj pretragu
8
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
8 €/m²
Dvoiposoban
·
60 m²
·
6/6 sprat
Beograd
›
Lekino Brdo
Pogledaj oglas →
12
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
480 €
12 €/m²
Jednoiposoban
·
39 m²
·
Prizemlje
Beograd
›
Lekino Brdo
3min
6min
3min
5min
Pogledaj oglas →
9
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
9 €/m²
Dvosoban
·
65 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Lekino Brdo
4min
3min
1min
11min
Pogledaj oglas →
17
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
jaricnekretnine.rs
800 €
17 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
1/9 sprat
Beograd
›
Lekino brdo
Pogledaj oglas →
16
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.100 €
16 €/m²
Dvosoban
·
70 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Lekino Brdo
1min
3min
1min
10min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
kompasnekretnine.rs
1.200 €
13 €/m²
91 m²
·
Suteren
Beograd
›
Lekino Brdo
Pogledaj oglas →
4.3k
/
3.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
292.322 €
4.299 €/m²
Dvoiposoban
·
68 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Lekino Brdo
Pogledaj oglas →
3.7k
/
3.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
340.000 €
3.696 €/m²
Četvorosoban
·
92 m²
·
3/3 sprat
Beograd
›
Lekino Brdo
1min
2min
1min
9min
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
426.000 €
2.898 €/m²
4.5 soba
·
147 m²
·
3/4 sprat
Beograd
›
Lekino Brdo
2min
5min
1min
10min
Pogledaj oglas →
19
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
19 €/m²
Jednosoban
·
32 m²
·
3/3 sprat
Beograd
›
Lekino Brdo
Pogledaj oglas →
10
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
10 €/m²
Jednosoban
·
50 m²
·
Suteren
Beograd
›
Lekino Brdo
Pogledaj oglas →
4k
/
3.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
3.968 €/m²
Trosoban
·
63 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Lekino Brdo
Pogledaj oglas →
3.7k
/
3.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
208.717 €
3.727 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
·
3/4 sprat
Beograd
›
Lekino Brdo
Pogledaj oglas →
3.7k
/
3.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
247.900 €
3.700 €/m²
Dvosoban
·
67 m²
·
3/4 sprat
Beograd
›
Lekino Brdo
7min
2min
1min
12min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 21 od 21