Pronađeno
409
oglasa
Sačuvaj pretragu
5.9k
/
4.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
220.000 €
5.946 €/m²
Jednosoban
·
37 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Dorćol
Pogledaj oglas →
10
/
17
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
950 €
10 €/m²
Dvoiposoban
·
100 m²
·
3/3 sprat
Beograd
›
Dorćol
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.400 €
10 €/m²
138 m²
·
1/3 sprat
Beograd
›
Dorćol
4min
3min
1min
11min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
13
/
17
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.200 €
13 €/m²
Troiposoban
·
90 m²
·
1/5 sprat
Beograd
›
Dorćol
Pogledaj oglas →
21
/
17
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.230 €
21 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
11/12 sprat
Beograd
›
Dorćol
Pogledaj oglas →
13
/
17
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
350 €
13 €/m²
Jednosoban
·
27 m²
Beograd
›
Dorćol
Pogledaj oglas →
30
/
17
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.200 €
30 €/m²
Trosoban
·
40 m²
·
10. sprat
Beograd
›
Dorćol
Pogledaj oglas →
15
/
17
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
580 €
15 €/m²
Jednosoban
·
40 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Dorćol
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
12
/
17
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
650 €
12 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Dorćol
Pogledaj oglas →
5k
/
4.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
565.850 €
5.000 €/m²
Četvorosoban
·
113.17 m²
·
3. sprat
Beograd
›
Dorćol
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
120 €
8 €/m²
15 m²
Beograd
›
Dorćol
Pogledaj oglas →
4.8k
/
4.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
240.000 €
4.800 €/m²
Jednoiposoban
·
50 m²
·
1/9 sprat
Beograd
›
Dorćol
Pogledaj oglas →
15
/
17
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
350 €
15 €/m²
Garsonjera
·
24 m²
·
2/3 sprat
Beograd
›
Dorćol
Pogledaj oglas →
3.4k
/
4.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
565.000 €
3.383 €/m²
Dvosoban
·
167 m²
·
6/6 sprat
Beograd
›
Dorćol
Pogledaj oglas →
8
/
17
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
600 €
8 €/m²
Dvosoban
·
75 m²
·
3/4 sprat
Beograd
›
Dorćol
Pogledaj oglas →
4k
/
4.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
310.000 €
4.026 €/m²
Četvorosoban
·
77 m²
·
1/8 sprat
Beograd
›
Dorćol
Pogledaj oglas →
15
/
17
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.000 €
15 €/m²
Dvosoban
·
65 m²
·
5/6 sprat
Beograd
›
Dorćol
Pogledaj oglas →
22
/
17
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
800 €
22 €/m²
Jednoiposoban
·
36 m²
·
6/7 sprat
Beograd
›
Dorćol
Pogledaj oglas →
15
/
17
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.200 €
15 €/m²
Trosoban
·
80 m²
·
1/1 sprat
Beograd
›
Dorćol
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
50.000 €
2.632 €/m²
19 m²
Beograd
›
Dorćol
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 18 od 21