Pronađeno
398
oglasa
Sačuvaj pretragu
4k
/
4.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
145.000 €
4.028 €/m²
Dvosoban
·
36 m²
·
1/2 sprat
Beograd
›
Dedinje
Pogledaj oglas →
9
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
600 €
9 €/m²
Dvosoban
·
70 m²
·
1/3 sprat
Beograd
›
Dedinje
Pogledaj oglas →
3.9k
/
4.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
289.000 €
3.853 €/m²
Dvosoban
·
75 m²
·
1/3 sprat
Beograd
›
Dedinje
Pogledaj oglas →
4.7k
/
4.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
299.000 €
4.672 €/m²
Dvosoban
·
64 m²
·
6/12 sprat
Beograd
›
Dedinje
Pogledaj oglas →
3.9k
/
4.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
259.900 €
3.879 €/m²
Dvoiposoban
·
67 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Dedinje
Pogledaj oglas →
15
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
beostan.co.rs
800 €
15 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Dedinje
Pogledaj oglas →
26
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
2.500 €
26 €/m²
Četvorosoban
·
97 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Dedinje
Pogledaj oglas →
12
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
900 €
12 €/m²
Dvosoban
·
75 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Dedinje
Pogledaj oglas →
14
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.000 €
14 €/m²
Četvorosoban
·
148 m²
·
1/2 sprat
Beograd
›
Dedinje
Pogledaj oglas →
11
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
2.200 €
11 €/m²
Petosoban
·
200 m²
·
1/1 sprat
Beograd
›
Dedinje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
2.234 €
25 €/m²
Petosoban
·
89 m²
Beograd
›
Dedinje
Pogledaj oglas →
6.3k
/
3.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
750.000 €
6.303 €/m²
Trosoban
·
119 m²
·
3/5 sprat
Beograd
›
Dedinje
Pogledaj oglas →
13
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
1.200 €
13 €/m²
4.5 soba
·
95 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Dedinje
Pogledaj oglas →
12
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
3.000 €
12 €/m²
Petosoban
·
250 m²
·
Suteren
Beograd
›
Dedinje
Pogledaj oglas →
9
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
1.100 €
9 €/m²
Trosoban
·
118 m²
·
2/3 sprat
Beograd
›
Dedinje
Pogledaj oglas →
6k
/
4.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
599.000 €
5.990 €/m²
Dvosoban
·
100 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Dedinje
2min
3min
4min
3min
Pogledaj oglas →
9
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
800 €
9 €/m²
Trosoban
·
92 m²
·
1/1 sprat
Beograd
›
Dedinje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
6.000 €
15 €/m²
Petosoban
·
400 m²
Beograd
›
Dedinje
Pogledaj oglas →
16
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
2.400 €
16 €/m²
Četvorosoban
·
148 m²
·
1/2 sprat
Beograd
›
Dedinje
Pogledaj oglas →
12
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
750 €
12 €/m²
Trosoban
·
64 m²
·
2/3 sprat
Beograd
›
Dedinje
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 19 od 20