Pronađeno
398
oglasa
Sačuvaj pretragu
24
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.900 €
24 €/m²
Trosoban
·
80 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Dedinje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
550 €
14 €/m²
40 m²
·
Suteren
Beograd
›
Dedinje
Pogledaj oglas →
11
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400 €
11 €/m²
Jednosoban
·
38 m²
·
10/12 sprat
Beograd
›
Dedinje
Pogledaj oglas →
3.6k
/
4.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
255.000 €
3.643 €/m²
Troiposoban
·
70 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Dedinje
Pogledaj oglas →
13
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
800 €
13 €/m²
Dvoiposoban
·
60 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Dedinje
Pogledaj oglas →
13
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
650 €
13 €/m²
Dvoiposoban
·
52 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Dedinje
Pogledaj oglas →
5.8k
/
4.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.250.000 €
5.841 €/m²
Petosoban
·
214 m²
·
1/1 sprat
Beograd
›
Dedinje
Pogledaj oglas →
17
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.200 €
17 €/m²
Trosoban
·
70 m²
halooglasi
249 €
15 €/m²
17 m²
Beograd
›
Dedinje
Pogledaj oglas →
16
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
1.200 €
16 €/m²
Dvosoban
·
74 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Dedinje
Pogledaj oglas →
14
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
420 €
14 €/m²
Jednosoban
·
29 m²
·
14/15 sprat
Beograd
›
Dedinje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
1.300 €
17 €/m²
Dvosoban
·
75 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Dedinje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.750.000 €
4.375 €/m²
10 soba
·
400 m²
Beograd
›
Dedinje
3min
4min
4min
14min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
7
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
1.600 €
7 €/m²
Četvorosoban
·
220 m²
Beograd
›
Dedinje
Pogledaj oglas →
3.1k
/
4.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
490.000 €
3.141 €/m²
Četvorosoban
·
156 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Dedinje
Pogledaj oglas →
23
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.100 €
23 €/m²
Jednoiposoban
·
48 m²
·
1/2 sprat
Beograd
›
Dedinje
Pogledaj oglas →
22
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
2.500 €
22 €/m²
Četvorosoban
·
115 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Dedinje
Pogledaj oglas →
21
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.000 €
21 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
1/2 sprat
Beograd
›
Dedinje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.750.000 €
4.127 €/m²
Petosoban
·
424 m²
Beograd
›
Dedinje
Pogledaj oglas →
10
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
700 €
10 €/m²
Dvoiposoban
·
67 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Dedinje
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 18 od 20