Pronađeno
398
oglasa
Sačuvaj pretragu
15
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
700 €
15 €/m²
Jednosoban
·
48 m²
·
Suteren
Beograd
›
Dedinje
Pogledaj oglas →
19
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.350 €
19 €/m²
Trosoban
·
70 m²
Beograd
›
Dedinje
Pogledaj oglas →
14
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.700 €
14 €/m²
Četvorosoban
·
125 m²
4zida
536.160 €
6.383 €/m²
84 m²
·
Suteren
Beograd
›
Dedinje
2min
1min
1min
10min
4zida
1.093.890 €
8.822 €/m²
124 m²
·
Suteren
Beograd
›
Dedinje
2min
1min
1min
10min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
5.7k
/
4.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.350.000 €
5.745 €/m²
Četvorosoban
·
235 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Dedinje
halooglasi
150 €
10 €/m²
15.5 m²
Beograd
›
Dedinje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
389.000 €
2.593 €/m²
150 m²
Beograd
›
Dedinje
Pogledaj oglas →
12
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.400 €
12 €/m²
Trosoban
·
115 m²
·
3/3 sprat
Beograd
›
Dedinje
Pogledaj oglas →
12
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
900 €
12 €/m²
Trosoban
·
78 m²
·
2. sprat
Beograd
›
Dedinje
Pogledaj oglas →
12
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
750 €
12 €/m²
Dvosoban
·
65 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Dedinje
Pogledaj oglas →
14
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
3.000 €
14 €/m²
Petosoban
·
210 m²
·
1/1 sprat
Beograd
›
Dedinje
Pogledaj oglas →
14
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
650 €
14 €/m²
Jednosoban
·
47 m²
·
3/4 sprat
Beograd
›
Dedinje
Pogledaj oglas →
17
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.500 €
17 €/m²
Trosoban
·
86 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Dedinje
Pogledaj oglas →
9
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.500 €
9 €/m²
Petosoban
·
170 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Dedinje
Pogledaj oglas →
13
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
650 €
13 €/m²
Trosoban
·
51 m²
·
1/3 sprat
Beograd
›
Dedinje
5min
7min
7min
11min
Pogledaj oglas →
14
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.100 €
14 €/m²
Trosoban
·
80 m²
·
1/1 sprat
Beograd
›
Dedinje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
1.800 €
11 €/m²
160 m²
Beograd
›
Dedinje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
395.000 €
2.469 €/m²
160 m²
Beograd
›
Dedinje
Pogledaj oglas →
5.4k
/
4.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.270.000 €
5.404 €/m²
Četvorosoban
·
235 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Dedinje
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 17 od 20