Pronađeno
398
oglasa
Sačuvaj pretragu
12
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.850 €
12 €/m²
Petosoban
·
157 m²
·
3. sprat
Beograd
›
Dedinje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
16.800 €
11 €/m²
20 soba
·
1500 m²
Beograd
›
Dedinje
Pogledaj oglas →
10
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.950 €
10 €/m²
300 m²
Beograd
›
Dedinje
Pogledaj oglas →
13
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
4.000 €
13 €/m²
300 m²
Beograd
›
Dedinje
Pogledaj oglas →
17
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
5.000 €
17 €/m²
Petosoban
·
300 m²
Beograd
›
Dedinje
4min
4min
3min
8min
Pogledaj oglas →
19
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
3.300 €
19 €/m²
Petosoban
·
176 m²
·
1. sprat
Beograd
›
Dedinje
Pogledaj oglas →
19
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
3.000 €
19 €/m²
Petosoban
·
160 m²
Beograd
›
Dedinje
3min
5min
5min
8min
Pogledaj oglas →
16
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.500 €
16 €/m²
160 m²
·
4/6 sprat
Beograd
›
Dedinje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
5.500 €
14 €/m²
400 m²
4zida
12.000 €
11 €/m²
9 soba
·
1118 m²
Beograd
›
Dedinje
5min
3min
5min
31min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
18
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
750 €
18 €/m²
Jednosoban
·
42 m²
·
1/1 sprat
Beograd
›
Dedinje
Pogledaj oglas →
16
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.300 €
16 €/m²
Četvorosoban
·
148 m²
·
1/3 sprat
Beograd
›
Dedinje
Pogledaj oglas →
22
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.500 €
22 €/m²
Trosoban
·
116 m²
·
1/5 sprat
Beograd
›
Dedinje
Pogledaj oglas →
2.6k
/
4.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
442.497 €
2.573 €/m²
Dvosoban
·
172 m²
·
3/3 sprat
Beograd
›
Dedinje
Pogledaj oglas →
5.3k
/
4.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
430.000 €
5.309 €/m²
Trosoban
·
81 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Dedinje
7min
6min
8min
26min
Pogledaj oglas →
14
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.800 €
14 €/m²
Četvorosoban
·
131 m²
Beograd
›
Dedinje
Pogledaj oglas →
4.8k
/
4.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
265.000 €
4.818 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
1. sprat
Beograd
›
Dedinje
Pogledaj oglas →
18
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
650 €
18 €/m²
Jednosoban
·
37 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Dedinje
Pogledaj oglas →
3.6k
/
4.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
350.000 €
3.571 €/m²
Trosoban
·
98 m²
Beograd
›
Dedinje
Pogledaj oglas →
4.6k
/
4.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
550.000 €
4.622 €/m²
Četvorosoban
·
119 m²
·
3/3 sprat
Beograd
›
Dedinje
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 16 od 20