Pronađeno
350
halooglasi
150 €
11 €/m²
14 m²
Beograd
›
Crveni krst
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
187.000 €
3.400 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
8/18 sprat
Beograd
›
Crveni krst
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
120 €
12 €/m²
10 m²
Beograd
›
Crveni krst
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
155.000 €
3.444 €/m²
Jednosoban
·
45 m²
·
16/20 sprat
Beograd
›
Crveni krst
Pogledaj oglas →
20
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400 €
20 €/m²
Jednosoban
·
20 m²
·
1/1 sprat
Beograd
›
Crveni krst
Pogledaj oglas →
12
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
650 €
12 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
5/5 sprat
Beograd
›
Crveni krst
Pogledaj oglas →
10
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
200 €
10 €/m²
Jednosoban
·
20 m²
Beograd
›
Crveni krst
Pogledaj oglas →
17
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
600 €
17 €/m²
Jednoiposoban
·
36 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Crveni krst
Pogledaj oglas →
3.7k
/
3.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
183.000 €
3.660 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
1/7 sprat
Beograd
›
Crveni krst
Pogledaj oglas →
4.7k
/
3.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
230.000 €
4.694 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Crveni krst
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
90 €
8 €/m²
11 m²
Beograd
›
Crveni krst
Pogledaj oglas →
5k
/
3.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
240.000 €
5.000 €/m²
Jednoiposoban
·
48 m²
·
4/6 sprat
Beograd
›
Crveni krst
Pogledaj oglas →
4.1k
/
3.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
195.000 €
4.063 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
6/8 sprat
Beograd
›
Crveni krst
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
vestanekretnine.com
700 €
12 €/m²
0.51 soba
·
57 m²
·
Prizemlje
Beograd
›
Crveni krst
Pogledaj oglas →
13
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
550 €
13 €/m²
Jednoiposoban
·
42 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Crveni krst
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
32.000 €
2.667 €/m²
12 m²
Beograd
›
Crveni krst
Pogledaj oglas →
15
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.100 €
15 €/m²
Trosoban
·
72 m²
·
5/5 sprat
Beograd
›
Crveni krst
Pogledaj na:
halooglasi
jaricnekretnine.rs
4.1k
/
3.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
215.800 €
4.072 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
6/7 sprat
Beograd
›
Crveni krst
Pogledaj oglas →
3.5k
/
3.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
265.580 €
3.500 €/m²
Trosoban
·
75.88 m²
·
7/7 sprat
Beograd
›
Crveni krst
Pogledaj oglas →
3.7k
/
3.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
275.000 €
3.716 €/m²
Trosoban
·
74 m²
·
2/6 sprat
Beograd
›
Crveni krst
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 17 od 18